Завдання

У листопаді волонтери нашої організації вирішили виконати важливу місію. Завдання розділили на 3 етапи. Посадка більше 100 кримських сосен. Це херсонське шосе , на проспекті Героїв Сталінграду, парк Ліски.Не можливе стало можливим. Завдяки чому?!

Реалізація

Звісно лише завдяки дружній взаємодії. Пліч обліч близько 25 однодумців об’єдналося для цієї мети. Участь приймали як чоловіки, жінки , так і їх діти. Молоді дерева краще пристосовується до нового місця ,ніж дорослі види. Пишні 5 річні кримські сосни знайшли свій дім. Саджанці трохи вище 1 метру. Такі сосни виростуть на 10 см за кожен рік свого життя. Сподіваємося, що через кілька років це будуть найкращі живі « красуні» та символи Нового року.

Цікаві факти

Такі відомі люди як Леонардо ДіКапріо , Джеймс Камерон, Бред Пітт, Едвард Нортон, Міранда Керр, Жюзель Бюндхен є активними екозахисниками. Як то кажуть людина протягом життя має встигнути створити оселю, виховати дитину та посадити дерево. Якщо це відповідає вашим переконанням, то ми будемо раді об’єднатися з нашими однодумцями.

Жюзель Бюндхен