Головна » Фотозвіт

Ці два дуба нашій організації подарували. Один з них - вже ріс кілька років на земельній ділянці.  Він був посаджений занадто близько до будинку, і міг з часом порушити його цілісність.

Ми вирішили посадили саме маленькі саджанці ялинки, так як вони швидше приживаються на новому місці. В перший рік вони виростуть всього на 3-4 см, але потім - по 15-20 см щороку.

Ми обрали ділянку вздовж тротуару без дерев. Липа - невибагливе дерево, що досить швидко зростає. І вже за кілька років крони висаджених рослин створюватимуть тут затишну тінь.

Наприкінці березня силами волонтерів організації «Ми можемо більше» висадили 50 молодих саджанців плакучої іви (верби) у мікрорайоні Намив на березі Південного Бугу.

У листопаді волонтери нашої організації вирішили виконати важливу місію. Посадка більше 100 кримських сосен. Це херсонське шосе , на проспекті Героїв Сталінграду, парк Ліски.

Завдяки учасникам нашої команди нам вдалося висадити понад 200 ясенів. На кошти нашої Організації ММБ придбали більше 100 кримських сосен і висадили їх.