Позбавимость від сміття в Миколаєві

ГО “Ми Можемо Більше” ініціює безстрокову акцію, що має на меті очищення від стихійних сміттєзвалищ м. Миколаєва та Миколаївської обл.

тонн сміття

об’єм сміття, вивезеного на офіційні сміттєзвалища (м. Миколаїв 2020 р.)

тонн сміття

щодня вивозиться з міста на офіційні сміттєзвалища

стихійних звалищ

точно підрахувати кількість сміття на звалищах неможливо, але мова йде про тисячі тонн відходів.

Позбавимось від стихійних звалищ разом. Ми пропонуємо 2 шляхи :

01

Фінансова допомога

Ви можете зробити благодійний грошовий внесок на наш розрахунковий рахунок з позначкою «На вивіз сміття». Зібрані кошти ми будемо витрачати на те, щоб винайняти вантажні машини для вивозу сміття.

02

Самостійна допомога

Ви можете скористатися власним авто, або орендувати вантажівку і вивезти частину сміття зі стихійного звалища (координати є на нашій інтерактивній карті). Та при бажані відправити нам фото файли, які ми розташуємо на сайті ММБ з відміткою вас, як нашого волонтера. 

Стихійні звалища у м. Миколаєві та області - справжнє стихійне лихо

Кількість сміття у місті щороку зростає

У період з 2014 року по сьогоднішній день щорічна кількість сміття у Миколаєві виросла на 40 тисяч тонн. Це тільки офіційна статистика, яка враховує об’єм сміття, що вивозиться на офіційні звалища.

Стихійні сміттєзвалища заполонили місто і область

Раніше стихійні звалища з’являлися переважно у селищах в районах області, де є проблеми з організацією вивозу побутового сміття. Зараз несанкціоновані звалища є і у місті, куди викидають і будівельне, і побутове сміття.

Несанкціоновані звалища вбивають місцеву екологію

Сміття забруднює грунт, заважає зростанню рослин. Звалище - це розсадник пацюків та тарганів. Коли перегниває побутове сміття, виробляється метан, який може спровокувати пожежу. Крім того, все це має дуже неприємний запах.

Ви можете нас підтримати

Залучайтесь до благодійної організації Ми Можемо Більше! Відправляйте кошти с поміткою «На вивіз сміття» та отримуйте фото и відеозвіт за виконану работу. 

Номер банківської карти PrivatBank

Номер рахунку організації для поповнення

Скануй через додаток Privat24

qr

Підтримайте ММБ в Миколаєві !

Ми приймаємо благодійні внески на банківський та розрахунковий рахунки. Відправляйте кошти з позначкою «На вивіз сміття». Ви  маєте можливість отримати від нас фото- або відеозвіт з виконанною роботою з вивозу сміття. 

53674826_1031772313684012_7271552753669767168_n
3

Як ви можете допомогти самостійно ?

На сайті ММБ є інтерактивна карта, де позначені місця з найбільшими стихійними звалищами у місті та області, про які ми знаємо. Ви можете відправитися туди на власному авто, або винайняти вантажівку, щоб зібрати та вивезти звідти ту кількість сміття, яку вдасться. 

Якщо ви знаєте про несанкціоноване сміттєзвалище, якого немає на нашій карті, ви можете повідомити нам про його розташування або ліквідувати його.

Надсилайте фото та відео виконаної роботи, ми розмістимо їх на нашому сайті з відміткою вас, як волонтера ГО ММБ. 

Як ММБ використовує благодійні кошти?

Усі гроші, що нам надходять із позначкою “На вивіз сміття”, ми витрачаємо на аренду вантажних автівок на вивіз сміття. Наприклад, оренда одного ЗІЛу коштує 900 грн. З його допомогою можна вивезти приблизно 5 тонн сміття. 

Кожного разу ми надаватимемо фото- та відеозвіти з очищених стихійних звалищ.

Залишились питання ?

Якщо з'явились додаткові питання, заповніть форму зворотного зв'язку, і ми з вами зв'яжемось.